KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui Sul on tekkinud küsimus Packline toodete kohta, võid vastuse leida siit.

Kaotasin ära võtmed. Mis saab?
Kõigil meie võtmetel on 3-5 numbriline kood. koodi järgi on võimalik Låsservice AS veebipoest uus komplekt tellida.
Teine variant on tellida meie käest uus lukk ja vana asendada.
Lukusilinder minu suusaboksil on katki? Mida teha?
Võta meiega ühendust ja saame Sulle uue teele panna.
Boksi hinged on katki. Kas neid saab parandada?
Katkised hinged saab uute vastu välja vahetada. Võta meiega ühendust, et tellida uued hinged.
Logo kleeps koorub maha, kas ma saan uue?
Loomulikult saab vana kleepsu uuega asendada. Saadame suurima hea meelega uue kleepsu. Pea meeles! Kui vana asendad, siis kindlasti puhasta ennem pind hoolikalt!
Kust osta Packline suusaboks? Kes on minu diiler?
Packline suusaboksi võib küsida igast hästi varustatud autoesindusest. Samuti on lehe allosas meie diilerite nimekiri, kelle poole pöörduda.
Kas võin katuseboksi vanalt autolt maha võtta ja uuel autol kasutada?
Kõik meie boksid, mis ei ole tunnelboksid (FX-210, FX-222 and FX-222D) on universaalsed ja kasutatavad suuremal osal autodest. Tunnelboksi puhul on ebatõenäolisem, et augud boksis sobivad uute katuseraamidega. Kui raamid on liigutatavad, saab tõenäoliselt tõsta ümber ka tunnelboksi.
Kui kõrge on minu auto koos katuseboksiga? Kui palju teeb katuseboks auto kõrgemaks?
Boksi kõrgus auto katusel sõltub suurel määral raamide kõrgusest. Katuseraamist alates teevad packline boksid auto kõrgemaks, 25-30cm sõltuvalt boksist.
Milline suusaboks on kõige sobilikum minu autole?
Suusabokis sobivuse määravad mitmed tegurid, millest tähtsamad on auto suurus, katuse pikkus, katuseraamide asetus ja auto tagaluuk. Näiteks auto, mille tagaluuk käib kõrgele üles, ei pruugi mahutada katusele 220cm pikka boksi. Suures plaanis sobivad lühematele autodele lühemad boksid ja vastupidi. Tutvu ka tabeliga erinevate autode ja bokside sobivuse kohta: www.packline-roofbox.com/find-your-roof-box
Millised katuseraamid oleks parimad?
Parim katuseraam sõltub tihti auto võimalustest - millised kinnitused Sinu auto katusel parjasti on. Meie soovitame valida eelkõige Whispbar või Thule kaubamärgi tooteid. Mõlemal tootjal on kodulehel hea juhend sobivate raamide valimiseks. Külasta www.whispbar.eu või www.thule.ee.
Kas suusaboksiga võib käia automaatses autopesulas?
Alati tuleb küsida teenindajalt kas pesula võimaldab ka katuseboksiga pesemist. Mõnel puhul see on lubatud, mõnel mitte. Eelistada soovitame siiski käsipesu.
Kas minu suusaboksile sobivad iZi2Connect kinnitused?
Izi2Connect sobib kõigile raamidele mis on kitsamad kui 95mm Kui Sinu raamid on laiemad, tuleks kasutada Box Kit-i.
Minu katusereelingud on liiga laiad kaasasolevate kinnituste jaoks. Mis teha?
Võta meiega ühendust ja vahetame välja kaasas olnud komplekti. Uued kinnitused lubavad katuseraame kuni 95mm laiusega.
Kui Sul on alumiinium raamid millel on keskel liugosa, siis saab kasutada iZi2fit kinnitusi. Ristkülikukujulised poldid kinnitatakse raami külge ja paigaldatakse läbi boksi kinnitusava. Izi2fit süsteemiga luuakse peaaegu nähtamatu kinnitussüsteem.
Kuidas mahub katusega ühine väljaulatuv anteenn boksi alla?
Boksile on sisse disainitud koht antennile. Metallist pikk antenn paindub piisavalt.
Millised kinnitused on sobivaimad minu katuseraamidele?
iZi2connect kiirkinnitused on alati kõige kindlam valik. Need on kiired kinnitada ja sobivad pea kõigile raamidele. Parimaks alternatiiviks on võimalusel kasutada izi2fit kinnitusi. Tunnelbokside puhul tuleb igaljuhul kasutada klassikalisi Box Kit kinnitusi. Siiski julgeme väita, et 90% raamidele sobib kõige mugavam iZi2connect kinnitussüsteem.
Minu amordid ei tööta enam.
Võta meiega ühendust! Teeme kindlaks Sinu amortide tüübi ja vahetame välja!
Kui kiiresti võib Packline katuseboksiga sõita? Kas on kiirusepiirang?
Põhimõtteliselt ei ole Packline suusaboksidel määratud kiirusepiirangut. Boksid on tugevast materjalist, madalad ja kinnitused tugevad. Lisaks on suurt rõhku pandud aerodünaamilisusele. Kindlasti aga tuleb meeles pidada, et katuseboks muudab auto sõiduomadusi ja mida kiiremini sõidad, seda paremini on sellest aru saada. Kuna fiiberplastik boksid on jäigemad kui plastik boksid, siis käituvad nad ka suurematel kiirustel paremini.
Mida katab suusaboksi garantii?
Packline pakub nüüdsest 10 aastast garantiid fiiberplastik boksidele FX seeriast ja 5 aastat F ja NX seeria boksidele. Garantii katab kõiki tootmisest tingitud defekte.
X seerial on 2 aastane garantii kleepekilele.
Kuigi oleme tootnud bokse juba palju aastaid, anname endast iga päev parima, et tooteid järjest paremaks muuta. See on ka põhjus, miks oleme suutnud garantiid pikendada. Garantii hakkab kehtima ostupäevast.
Kui boksi on kahjustanud ekstreemsed tingimused nagu näiteks hull ilm, siis see ei ole garantiiga kaetud. Sellisel juhul tuleks pöörduda kindlustusse.
Minu boks näeb tuhm välja? Mida teha?
Suusaboksi pind vajab hoolt nagu Sinu autogi. Kui soovid, et boks näeks läikiv välja, tuleks seda aeg-ajalt pesta ja poleerida.

<< Tagasi esilehele